Společnost

GoodMills Česko preventivně stahuje z trhu část produkce hladké mouky Babiččina volba

LITOMĚŘICE (13. dubna 2022) – Společnost GoodMills Česko s. r. o., se rozhodla z preventivních důvodů stáhnout z trhu část produkce výrobku Babiččina volba – pšeničná mouka hladká T530 (balení 1 kg). Důvodem je možnost, že by některá balení mouky mohla obsahovat malé úlomky dřeva. Příčinou možného znečištění výrobku je mechanické poškození dřevěné součásti zásobníku, které odhalil důsledný systém řízení a kontroly kvality.

Stažení se týká všech balení tohoto výrobku z šarží označených DMT 31.3., 4.4. a 6.4. 2023 ve mlýně Litoměřice. Výrobek byl v prodeji pouze v obchodních řetězcích Albert, Globus a Billa. Ve všech prodejních místech byly již dotčené výrobky staženy z prodeje. Ostatní výrobní šarže nejsou touto událostí dotčeny.

Spotřebitelům, kteří si zakoupili výrobky s některým z výše uvedeným číslem šarže vyrobené ve mlýně Litoměřice, doporučujeme, aby tyto výrobky bez pečlivé kontroly či prosetí nekonzumovali a kontaktovali náš tým péče o zákazníky na emailu recall@goodmills.cz nebo na telefonním čísle 800 226 688.

Dotčené šarže lze zjistit z kódu umístěného na horní hraně spotřebitelského obalu (viz obrázek níže). Pokud datum minimální trvanlivosti (DMT) odpovídá 31.03.2023, 04.04.2023 nebo 06.04.2023 a jako výrobní závod je uveden mlýn Litoměřice, pak se jedná o postiženou šarži.

Omlouváme se všem našim spotřebitelům za nepříjemnosti, které jim tato situace mohla způsobit a děkujeme za přízeň.

Nejčastěji kladené dotazy: zde

Vážení zákazníci, věnujte prosíme pozornost tomuto sdělení...

Z preventivních důvodů stahujeme z trhu část produkce výrobku Babiččina volba – pšeničná mouka hladká T530 (balení 1 kg, šarže označená DMT 31.3., 4.4. a 6.4.2023).

Souhlasím s podmínkami používání těchto webových stránek, včetně použití souborů cookies. OK